Головна / Новини

Новини

 • 01.06.2013

  Вихідні, святкові і неробочі дні: спільне та відмінне

  Праця і закон №6

  У сфері регулювання часу відпочинку українське законодавство передбачає, окрім обідніх перерв, перерв між робочими днями та відпусток, право працівника відпочити у вихідні, святкові і неробочі дні. Вихідними днями вважаються дні щотижневого відпочинку, передбачені ст. 67 КЗпПУ.

 • 01.05.2013

  Праця неповнолітніх: особливості оформлення, рекомендації

  Праця і закон №5

  Як відомо, чинне трудове законодавство України засноване на радянській системі, в якій багатьом категоріям працівників встановлені суттєві пільги. Такими пільгами користуються і жінки, і особи, які працюють в нічний час, і особи, які працюють на важких роботах з точки зору держави. До категорії працівників, яка користується особливою правовою охороною з  точки зору держави, також належать неповнолітні працівники, про яких і буде йти мова у даній статті.

 • 01.04.2013

  Правове регулювання роботи в нічний час

  Праця і закон №4

  Лікарі та інші знавці таємниць людського тіла стверджують, що не можна працювати вночі настільки ж ефективно, як і вдень. На роботу в нічний час ми витрачаємо значно більше зусиль та енергії, ніж в цілком природній для активності світлий час доби. Напевно, саме тому з того моменту, як почали з’являтись нормативно-правові акти, що регламентують нашу роботу, їх розробники звертають особ ливу увагу на підстави, умови та обмеження роботи в нічний час.